21. 8. – 28. 8. 2022

Říčky v Orlických horách


Základní informace

Kdy: rituál hledání vize 21. 8. – 28. 8. 2022, integrační setkání 11. – 13. 11. 2022. Začínáme vždy večeří a končíme v pozdních odpoledních hodinách.

Kde: Chalupa Hanky a Petra Jansových, Říčky v Orlických horách 62

Počet účastníků: maximálně 12

Cena: vlastní rituál 11 500 Kč, integrace 2 500 Kč.

Pro koho: Rituál je vhodný pro muže i ženy, kteří se cítí být psychicky zdraví a netrpí závažnými duševními onemocněními. Jiné zdravotní komplikace je potřeba konzultovat s podpůrným týmem. Rituál není terapie a každý účastník jej absolvuje dobrovolně a na své vlastní riziko.

Šamanský buben: Účastníci budou potřebovat svůj šamanský buben s paličkou. Je možné ho zakoupit třeba u Mirka KašparaDavída Chába  nebo třeba u Džoudyho v Praze na I. P. Pavlova.

Další informace: Máte-li nějaké otázky, bližší informace získáte u Katky Fields na katka007@gmail.com nebo 777 302 775.

Kdo vás bude rituálem provázet:

Lucie Luňáčková

Své vlastní hledání vize v roce 2013 jsem dlouho považovala za špatné rozhodnutí, protože na změny, které se v mém životě následně děly, jsem nebyla ani trochu připravená. Když mě v následujícím roce Honza Bím přizval do podpůrného týmu, souhlasila jsem hlavně proto, abych pochopila do hloubky, jak celý rituál funguje. Za 8 let provázení vidím Hledání vize jako velkou zvětšovací lupu a mikroskop v jednom. Možná neukáže nic, co by v nás už někde nebylo, zároveň nám umožní podívat se na sebe způsobem, ke kterému nemáme běžně přístup. Neumím říct, co přinese Hledání vize právě vám. S velkou pokorou totiž sleduju, jak pod tím mikroskopem každý objevuje něco zcela svého, osobního, jedinečného.

Jan Řehola

Rituál Hledání Vize pro mě znamená možnost potkat sám sebe. Zjistit, kdo doopravdy jsem a nejsem, co opravdu chci a nechci. Umožňuje mi nahlédnout, zda kráčím po cestě, která je má, nebo kráčím po cestě někoho jiného. Vize mi do života přinesla zapomenutý duchovní rozměr, který mě dělá celistvým. Objevil jsem nové části sám sebe, díky nimž vás mohu s vděčností a s otevřeným srdcem doprovázet, abyste našli ty své. Na mé vizi mi přišlo také mé indiánské jméno: “Ten, který fouká mlhu do údolí.” Mlžný opar umožňuje pohled jinou perspektivou, v mlze se dají spatřit věci, které jindy nelze postřehnout. Mlha učí, jak být v přítomnosti, protože není vidět ani dopředu, ani dozadu. Není podstatné, co bylo, nebo bude. Podstatné je to, co je. Pokud vás vize volá, věřte, že už jste na cestě, a já se těším na setkání v kruhu.

Petr Jansa

Rituál hledání vize jsem si daroval před pěti lety ke 40. narozeninám. Ačkoliv bych si netroufl říct, že jsem svou vizi “našel”, stále ještě čerpám z hlubokého ponoru do sebe a nové kvality propojení s přírodou, které mi týdenní rituál přinesl. Kromě niterné osobní zkušenosti mi vize přinesla a stále přináší setkání s kruhem lidí, v jejichž společnosti se cítím svobodně a kteří mě inspirují a posilují na další životní cestě. Za tyto dary cítím hlubokou vděčnost. Howgh.

Kateřina Fields

Rituál Hledání Vize mě nečekaně zavolal. Jela jsem na něj s obavami z neznáma a z vystoupení z komfortní zóny. Byl to nakonec jeden z nejdůležitějších týdnů v mém životě. Zahlédla jsem věci, které nebyly dřív vidět. Cítím se pevnější, jasnější, odvážnější a jdu cestou, po které toužím jít. Někdy na ní prší a fouká, ale jsem vůči těm změnám počasí víc odolná. „Přeskládala“ jsem se trochu jinak, smysluplněji. Mám velkou radost, že můžu být v podpůrném týmu rituálu Hledání Vize a nabídnout vám podporu v nalezení toho, co je důležité pro vás.

S hlubokou úctou a pokorou děkujeme Honzovi Bímovi, který nám celý rituál s důvěrou předal, a Ivovi Musilovi, který byl naším učitelem pro vedení potních chýší. 

Fotogalerie z místa

Přihlášení

Přihlásit se můžete vyplněním registračního formuláře níže. Místo Vám rezervujeme po zaplacení zálohy 1000 Kč na účet 1152683001/5500, do zprávy pro příjemce napište VIZE 2022 a Vaše příjmení. Následně Vás budeme kontaktovat s podrobnými informacemi a domluvíme se s Vámi na cca 20-30 minutový rozhovor po telefonu.

V případě zrušení účasti do 17. 7. 2022 Vám zálohu vrátíme sníženou o manipulační poplatek 150 Kč. Po tomto datu záloha propadá. Zbytek (10 500 Kč) se platí v hotovosti první den rituálu. Poplatek za integraci (2 500 Kč) se platí samostatně na podzim.

    Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
    Potvrzení rezervace a platební údaje Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.