ZEMĚ – Putování

Kdy:
Kde:
Cena:


Kdo:

22. – 23. června 2024
Brdy (z Dobříše do Bukové u Příbrami)
690 Kč zahrnuje program, průvodce, možnost přespání uvnitř,
sobotní večeři formou pikniku)
Jan Řehola a Kateřina Fields


Láká tě vyrazit do přírody, nechat ruch běžného života za zády, dopřát si čas pro sebe a nahlédnout třeba něco, co tě už dlouho volá? Láká tě vyzkoušet si, jaké to je jít bez mobilu, nechat se vést intuicí a spát pod hvězdami? Vzpomínáš, že tě něco takového lákalo jako dítě a chceš si vzpomenout na starý sen nebo jen dopřát chvilku pokoj své duši v náruči krásné přírody Brdských lesů?

Právě pro tebe je tahle akce!

Vyzkoušejte si putování přírodou v bezčasí, a možností přespat v lese pod hvězdami (je také možnost přespat v zázemí pod střechou).
Naučíte se jít krajinou intuitivně, jen s mapou, bez mobilu.

Večer se sejdeme, dopřejeme si společnou hostinu a můžeme sdílet zážitky z cesty.
A třeba také praktické tipy od průvodců pro vicedenni putování přírodou, až se do ní vydáte s batohem sami.

Kdy: sraz 22.6. V 10:00 v Dobříši na náměstí, konec 23.6. kolem poledne

Provedou vás:
Jan Řehola, který se právě vrátil z měsíčního putování Stezkou Českem
a Kateřina Fields, účastnice sedmiletého projektu putování do Santiaga de Compostela.

S sebou: spacák, karimatku, případně plachtu (tarp) proti dešti nebo žďárák, vodu, jídlo na den.
Cena: 690 Kč zahrnuje program, sobotní společné jídlo, možnost zázemí, průvodce.

Přihlásit se můžete na email: katka007@gmail.com,  tel.777 302 775 nebo v přihlášce níže.

Za tým se na vás těší Jan Řehola a Kateřina Fields

Kdo vás bude provázet:

Jan Řehola

Rituál Hledání Vize pro mě znamená možnost potkat sám sebe. Zjistit, kdo doopravdy jsem a nejsem, co opravdu chci a nechci. Umožňuje mi nahlédnout, zda kráčím po cestě, která je má, nebo kráčím po cestě někoho jiného. Vize mi do života přinesla zapomenutý duchovní rozměr, který mě dělá celistvým. Objevil jsem nové části sám sebe, díky nimž vás mohu s vděčností a s otevřeným srdcem doprovázet, abyste našli ty své. Na mé vizi mi přišlo také mé indiánské jméno: “Ten, který fouká mlhu do údolí.” Mlžný opar umožňuje pohled jinou perspektivou, v mlze se dají spatřit věci, které jindy nelze postřehnout. Mlha učí, jak být v přítomnosti, protože není vidět ani dopředu, ani dozadu. Není podstatné, co bylo, nebo bude. Podstatné je to, co je. Pokud vás vize volá, věřte, že už jste na cestě, a já se těším na setkání v kruhu.

Kateřina Fields

Na Hledání Vize jsem jela s obavami z neznáma. Byl to pak  jeden z nejdůležitějších týdnů v mém životě. Vidím teď věci, které nebyly dřív vidět. Cítím se pevnější, odvážnější, šťastnější a jdu cestou, po které toužím jít. „Přeskládala“ jsem se smysluplněji.

Profesně pracuji už víc než 20 let v oblasti „plnění snů“ – organizuju svatby, které jsou  jedním z mála zachovaných přechodových rituálů naší kultury. Zároveň vedu kurzy pro dospělé, jejichž součástí je osobní rozvoj.  Absolvovala jsem kurz facilitace kruhů a účastnila se mnoha kruhů komunikace a sdílení. Vystudovala jsem Českou školu klasické homeopatie, která mě naučila jemným souvislostem těla a duše.  

Pravidelné meditace mi mnoho let přinášejí oporu, klid, poznání a rozvíjejí jemnocit.  Mou vášní jsou cesty a putování, na kterých ke mně přichází hlubší pochopení souvislostí, lidských příběhů v různých kulturách a mnoho inspirace.  Mám radost, že vám můžu v týmu Hledání Vize nabídnout podporu v nalezení toho, co je pro vás důležité. 

Přejít nahoru